HAKKIMIZDA

KURULUŞ

Sektörün içinden gelen kişiler tarafından 2014 yılında sadece internet sitesi olarak kurulan www.atiksahasi.com, günümüzde İstanbul/Kadıköy’de bulunan ofisinden çevre mühendisleri ve yazılım geliştiricileri ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

AMACIMIZ

Ulusal bir ekosistem oluşturma hedefiyle atık üreticileri ile geri dönüşüm firmaları arasında köprü görevi görmesi prensibiyle yola çıkmıştır. Doğal dengelerin bozulduğu, küresel ısınmanın tehdit ettiği, doğal kaynakların insafsızca sömürüldüğü dünyamızda, çıkarcı ve bencil yaşama son vermek, kirliliğe, çölleşmeye, doğal kaynakların sömürülmesine karşı mücadeleyi teknolojiyle birleştirmeyi amaçlamaktadır. Aynı amaçla yolla çıktığını düşündüğümüz geri dönüşüm firmalarımız, kamu kurumlarımız ve sivil toplum örgütlerimize www.atiksahasi.com' un iş hacmini arttıracağını ve kaybedilen zamanı geri kazandıracağını düşünmekteyiz.

GÜVENİLİRLİK

Firmamız sektörün hassasiyeti sebebiyle %100 güvenilirlik prensibiyle hareket etmektedir. Firmamız üzerinden yapılan hiçbir fiyat teklif ve talebi 3. kişilerle paylaşılmamaktadır. Bunun dışında sitemizde bulunan bütün firma bilgileri Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın veri tabanından alınmakta ve size daha iyi bir hizmet vermek adına sürekli güncellenmektedir.

HİZMET ALANLARIMIZ

Firmamız tüm Türkiye genelindeki Çevre Mühendisleri/Çevre Görevlileri, Çevre Danışmanlık Firmaları, Atık Üreticileri, Sanayi Kuruluşları, Geri Dönüşüm Firmaları, Atık Nakliye Firmaları, Geri Kazanım ve Bertaraf Firmaları’na hizmet vermektedir.

YENİLİKLER

Dünya nüfusunun artması ve tüketim alışkanlıklarının değişmesi ile beraber doğal kaynaklarımız gün geçtikçe azalmakta ve çevre ile alakalı sorunlar artık insanlar tarafından daha çok hissedilir hale gelmektedir. atiksahasi.com, 2000'lerin sonlarına doğru altın çağını yaşamaya başlayan yazılım sektörüyle, önümüzdeki 15 yılın en önemli yatırım alanlarından biri olarak gösterilen geri dönüşüm sektörünü birleştirerek Türkiye’nin çevre sorunlarına yenilikçi çözümler getirmeye çalışmaktadır.

BAŞARI ODAKLI

Türkiyenin e-Atık Sahası sloganıyla yola çıkan www.atiksahasi.com sektördeki paydaşların katkıları ve görüşleri ile beraber ulusal düzeyde iş hacmini hedeflemektedir.