Sistem Nasıl Çalışıyor?

1. Anasayfada bulunan Şimdi Başla Butonuna tıklayınız.

2. Karşınıza çıkan menüden firmanızda oluşan atık kodlarını belirleyiniz. Atık Kodu kısmına firmanızda oluşan atık kodunu aralarda boşluk bırakarak giriniz ve açılan sekmeden seçip Ekle butonuna tıklayınız. Eğer firmanızda birden fazla atık cinsi bulunuyorsa aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz. Yanlış seçim yaptığınız takdirde atık kodlarının bulunduğu satırın sonundaki ikona tıklayarak kaldırabilirsiniz. Atık Cinsi seçimlerini bitirdiğinizde İlerle butonuna tıklayınız.

3. Seçtiğiniz atık cinslerinin miktarlarını ve birimlerini girip İlerle butonuna tıklayınız.

4. Atıklarınızı göndermek istediğiniz şehirleri seçiniz ve ileri butonuna tıklayınız. (Firmanızın bulunduğu ili ve çevre illeri seçmeniz önerilir.)

5. Karşınızda seçimleriniz doğrultusunda teklif isteyeceğiniz firmalar listelenmektedir. Eğer teklif göndermek istemediğiniz firma varsa sağ tarafta bulunan ikona tıklayarak kaldırabilirsiniz. Listede bulunan firmaları onaylıyorsanız İlerle butonuna tıklayınız.

6. Karşınıza gelen İletişim Formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Bilgileri doldurduktan sonra İlerle butonuna tıklayınız.

7. Karşınıza geri dönüşüm firmalarına gidecek olan mail taslağı gelecektir. Taslağı inceledikten sonra gönder butonuna tıklayınız.

8. Listelenen geri dönüşüm firmalarına mail gönderilmiştir. En kısa zamanda firmalardan size teklif maili gönderilecektir.

Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.